Lazerli Diş Beyazlatma

Sağlıklı gülüşler ve beyaz dişler herkesin hayalidir. Dişlerde meydana gelen lekelenmeler ise doğuştan, genetik faktörler bağlamında gelişebileceği gibi beslenme şekillerine göre tercih edilen gıdaların paralelinde de oluşabilir. Dişlerde sararmalar meydana gelebilir. Dişler dış ve iç etkenler nedeni ile renk değişikliğine uğrayabilir.

Bakımlı bir görünüş sosyal bir toplumda büyük bir etkiye sahiptir. Parlak ve beyaz dişler bakımlı bir görünümün tamamlayıcısı olarak, sizin en etkileyici aksesuarınız olurken, sağlıklı dişlerin de habercisidir.

Günümüz dünyasının teknolojileri ağız ve diş sağlığına olumlu yönde etki ettiği gibi estetik bir ağız ve diş yapısı için de devrim niteliğinde gelişmeleri getirmiştir. Diş beyazlığı söz konusu olduğunda lazerli diş beyazlatma uygulamaları kusursuz sonuçların elde edildiği yöntemlerdir.

Beyazlatma işlemleri; renk değişikliği meydana gelmiş dişlere, renklerinin açılması adına kimyasal ajanlar ile müdahale etme uygulamalarıdır. Bu uygulamaların amacı; dişlerde meydana gelmiş lekelerin giderilmesini ve dişlerin daha beyaz bir hale gelmesini sağlamaktır.

Diş beyazlatma uygulamaları diğer bir ifade ediliş şekli ile “diş ağartma” olarak da bilinir. Dişlerin renginin daha beyaz ve lekesiz olmasını sağlayan bu işlemler ağız estetiği için bir kurtarıcı olarak görülebilir.

Dişler ilgi ve bakım ister. Bu ilgi talebi gayet olağandır. Dişler genetik faktörlere bağlı olarak ve besleme yatkınlıklarınızın paralelinde zamanla sarı renge veyahut daha koyu renklere evrilebilir.

Diş beyazlatma uygulamaları canlı dişlere uygulanabildiği gibi kanal tedavisi görmüş dişlere de uygulanabilir. Bunun yanı sıra diş hekimleri tarafından gerçekleştirilebileceği gibi diş hekimi, diş hekimi gözetiminde evde de uygulanabilecek alternatifleri mevcuttur.

Hangi yöntemin tercih edileceği, renklenmeye neden olan faktörler gözetilerek diş hekiminiz tarafından kararlaştırılır.

Kütahya Uzmandiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği diş beyazlatma uygulamalarında, özel bir ışıkla aktive edilerek uygulanan yüksek verimli bir tedavi sunmaktadır. Uzman diş hekimlerimiz tarafından uygulanan lazerli diş beyazlatma uygulamalarından yararlanmak için polikliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Bir film yıldızı gibi gülümseyin!

Karanlık
Aydınlık
Aydınlık Karanlık Mod