Devital Beyazlatma

Devital Bleaching; kanal tedavisi gerçekleştirilmiş veyahut daha öncesinde canlılığını kaybetmiş dişlerde meydana gelen istenmeyen renklenmelerin yok edilmesi amacıyla gerçekleştirilen işlemlere verilen isimdir.

Kanal tedavisi uygulanan dişlerin canlılığını kaybetmesi sonucunda ışık geçirgenliği değişerek içerisine yerleştirilen kanal dolgusunun koyu rengini yansıtabilmektedir. Bu durumun giderilmesi amacı ile kanal tedavisi gören dişlerin iç yüzeylerine beyazlatma ajanları uygulanarak dişlerin beyazlaması gerçekleştirilmektedir.

Arzu edilen renge ulaşılana kadar tedavi seanslar halinde gerçekleştirilir ve sonrasında dişin kalıcı dolgusu yapılarak devital beyazlatma işlemi tamamlanır. Devital beyazlatma işlemleri güvenilir işlemlerdir ve işlem görmüş dişlerin beyazlığını koruması 1 ila 3 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

Devital beyazlatma işlemleri sürecinde dişin görünen yüzeyine hiçbir işlem uygulanmadan, minimal dokunuşlar ile gerçekleştirilir. Yapılan işlemler sırasında ise dişe anestezi uygulanması gerekmemektedir.

Uygulanan işlemler sonrasında günlük rutin bakımınız ve 6 ayda bir gerçekleştirdiğiniz diş hekimi muayeneleri dışında herhangi bir özel önlem almanız gerekmemektedir.

Kütahya Uzmandiş Polikliniği gülüşleriniz ile ışıltı saçmanız için devital beyazlatma işlemlerinde uzman hekimleri ile profesyonel sonuçlara imza atmaktadır.

Karanlık
Aydınlık
Aydınlık Karanlık Mod