37
“Sağlıklı Gülüşlerinizin Uzmanı”
Müşteri Yorumları

Hastalarımızın yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?

D.Mehmet Can
Daha önce başka bir klinikte gökhan bey ve sena hanıma tedavi yaptırmıştık aşırı memnun kaldığımız için onlar neredeyse biz ailecek orada olmaya devam edeceğiz. Kaliteli, güleryüzlü,anlayışlı hizmet veren, hijyenik koşullarda çok güzel bir klinik olmuş. Herkese güvenle tavsiye edebiliriz.
D.Mehmet Can
fatih karagöz
Titizlikle kurulmuş her hekim kendi alanında uzman profesyonel kadroya sahip. Tüm tedavilerinizi farklı şehire gitmeden poliklinikte gerçekleştirebiliyorsunuz. Yetişkin ve çocuk tüm tedaviler dahil! Uzman doktorlar ile birlikte tüm diğer yardımcı personel de güleryüzle hizmet etmekte.Tavsiye etmemem mümkün değil. *****
fatih karagöz
ali efeoğlu
2 gün önce dolgu yaptırmak için Senanur hanıma gittim. Efsane başarılı ve güler yüzlü bir hekim. Diğer çalışan personeller çok ilgili ve klinik çok temiz. Tercih edebileceğim bir diş kliniği. Severek ve güvenerek tercih edebilirsiniz.
ali efeoğlu
sayra akkaya
Yaklaşık bir ay önce kadar gitmiştim gözden çıkardığım, çekilsin dediğim dişimi Gökhan bey süreci muhteşem yöneterek kurtardı ve şu an fazlasıyla memnunum. Her şey için teşekkürler. 3 hafta süren tedavi ve çekelim bitsin diye baştan savma iş yapmamaları takdire şayan 👏🏼
sayra akkaya
Leyla Korkmaz
Yaş 50 olunca bir çok dişci görmüş oluyorsunuz . Ancak Gökhan bey kadar işine özen gösteren hastasına her aşamada bilgi veren bir dişçi denk gelmedim. Tedavinin ilk aşamasını tamamladık. Kalan dişler için tekrardan görüşmek üzere. Teşekkürler UZMAN DİŞ .
Leyla Korkmaz
Yorumunuz Bizim İçin Önemli
Memnuniyetiniz :
Karanlık
Aydınlık
Aydınlık Karanlık Mod