37
“Sağlıklı Gülüşlerinizin Uzmanı”
Müşteri Yorumları

Hastalarımızın yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?

ismail taşdemir
Kütahyanın en donanımlı diş kliniği. Ekibin başındada işin piri kanal tedavisi uzmanı Gökhan hocanın olması büyük şans. Daha önce kanal yapılan dişimde ağrı başlayınca gittim. Çenemden tomografi çekti sinir tam alınmamış dedi banada gösterdi. Kanal tedavisini iki seferlik tedavi ile yeniden yaptı. Şikayetim tamamen geçti. İşlem sırasındada hiç acı hissetmedim. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
ismail taşdemir
Zahit Kalay
Kronik rahatsızlığım nedeniyle hijyen ve temizliğini duyduğum için gittim. Doktor Gökhan bey sayesinde ağrısız acısız kanal tedavilerim yapıldı. Temizliğine hizmetine ilgisine güvenerek gidebileceğiniz bölgenin en teknolojik polikliniğidir. Fiyat konusunda da ödeme konusunda da yardımcı olmaları her hastaya aynı ilgiyle yaklaşmaları açısında bu güzel hizmet için tüm hekimlere ve çalışanlara teşekkür ederim.
Zahit Kalay
MUSTAFA EKER
MUSTAFA EKER
Ahmet Ersoy
Ben 3 4 hafta önce dişlerimi yaptırdım. Bir öğretmen olarak Gökhan beyin işlem sırasında hangi işlemleri yaptığını , işlemden önce neler yapacağını tek tek şeffaf bir şekilde açıklaması çok rahatlatıcıydı. Ben memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.
Ahmet Ersoy
Beyza Oz
Kanal tedavimin yanı sıra kaplama dişim bir gün içinde profesyonel bir şekilde halledildi. Son teknoloji ile tedavi ve hijyen de ön planda. Özenle çalışan harika ekibe çok teşekkürler.
Beyza Oz
Yorumunuz Bizim İçin Önemli
Memnuniyetiniz :
Karanlık
Aydınlık
Aydınlık Karanlık Mod